PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY
data: 2018-03-21

"Zimo, zimo, idź już, idź, my tu wiosny chcemy dziś!". Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, podczas której pożegnamy zimę i powitamy wiosnę, wraz z którą nadejdą dłuższe dni. Ten kto jest dobrym obserwatorem dostrzeże zielone pąki na drzewach i pierwsze kwiaty wśród trawy, usłyszy także śpiew ptaków i poczuje powiew ciepłego wiatru. W tym dniu w naszym Przedszkolu będą królowały zieleń i kwiaty, odbędą się liczne konkursy i zabawy, dzięki którym Przedszkolaki na długie miesiące zapomną o zimie.

 

data: 2019-03-21

"Zimo, zimo, idź już, idź, my tu wiosny chcemy dziś!". Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy, podczas której pożegnamy zimę i powitamy wiosnę, wraz z którą nadejdą dłuższe dni. Ten kto jest dobrym obserwatorem dostrzeże zielone pąki na drzewach i pierwsze kwiaty wśród trawy, usłyszy także śpiew ptaków i poczuje powiew ciepłego wiatru. W tym dniu w naszym Przedszkolu będą królowały zieleń i kwiaty, odbędą się liczne konkursy i zabawy, a Przedszkolaki zrobią pyszny sok owocowy.