Tydzień adaptacyjny

Dla każdego dziecka opracowujemy indywidualny program adaptacyjny, mając na uwadze przede wszystkim jego dobro, dlatego też prosimy rodziców o wcześniejsze zgłoszenie dziecka do przedszkola i udzielenie wszelkich informacji, które mogą przyczynić się do skuteczniejszej adaptacji. Aby rozstanie z rodzicami nie było procesem bolesnym dla dziecka proponujemy państwu tydzień adaptacyjny (bezpłatny), podczas którego dziecko będzie przychodzić codziennie do przedszkola na parę godzin, aby się oswoić z nowym miejscem, nauczycielami i innymi dziećmi. Przez cały czas adaptacji do Państwa usług będzie nauczyciel-wychowawca, który zadba o wyjaśnienie wszelkich niejasności i poprowadzi zajęcia, które mają na celu integrację dziecka w nowym miejscu.